Reistips buiten de massa

Ontvang elke maand onze gratis inspiratiegids

Kirgizië en Kazachstan Reis
Reisspecialist Anouk

Heeft u nog vragen over deze reis?

Onze Kazachstan reisspecialist Anouk maakt uw reis graag 100% op maat

Decoratieve vliegtuigafbeelding

Bishkek - Issyk Kul - Karakol - Karkara - Canyon - Kol Sai - Almaty

  • Kennismaking met de nomaden van het Tien Shan gebergte
  • Combinatie van natuurschone landschappen en ontwikkelde steden
  • Overnachting in klassiek tentenkamp op de Karkara vlakte
  • Mogelijkheid de omgeving te verkennen met verschillende wandeltochten
  • Alle transfers op privébasis

Deze afwisselende reis brengt u naar het 'Hemelse Gebergte', het Tien Shan gebergte, dat op de zich uitstrekt over Kirgizië en Kazachstan (en China). U ziet de besneeuwde bergpieken van 4.000 - 6.000 meter hoogte, reist langs het grote Issyk Kul meer, wandelt bij de Kol Sai meren, overnacht op de vlakte bij Karkara en ziet de indrukwekkende Charyn Canyon.

U maakt kennis met het leven van de nomaden, maar bezoekt ook de moderne en snel ontwikkelende steden als Bishkek en Almaty, beide groene steden met uitzicht op de bergen.


Kijk hier hoe onze collega Henk-Jan de Tien Shan gebergte trotseerde:

Lees meer

Bishkek - Issyk Kul - Karakol - Karkara - Canyon - Kol Sai - Almaty

  • Kennismaking met de nomaden van het Tien Shan gebergte
  • Combinatie van natuurschone landschappen en ontwikkelde steden
  • Overnachting in klassiek tentenkamp op de Karkara vlakte
  • Mogelijkheid de omgeving te verkennen met verschillende wandeltochten
  • Alle transfers op privébasis

Deze afwisselende reis brengt u naar het 'Hemelse Gebergte', het Tien Shan gebergte, dat op de zich uitstrekt over Kirgizië en Kazachstan (en China). U ziet de besneeuwde bergpieken van 4.000 - 6.000 meter hoogte, reist langs het grote Issyk Kul meer, wandelt bij de Kol Sai meren, overnacht op de vlakte bij Karkara en ziet de indrukwekkende Charyn Canyon.

U maakt kennis met het leven van de nomaden, maar bezoekt ook de moderne en snel ontwikkelende steden als Bishkek en Almaty, beide groene steden met uitzicht op de bergen.


Kijk hier hoe onze collega Henk-Jan de Tien Shan gebergte trotseerde:

Kort Reisplan Kirgizië en Kazachstan Reis (14 dagen / 13 nachten)

Dag 1: Aankomst Bishkek

Dag 2: Bishkek

Dag 3: Bishkek - Son Kul / via Suusamyr

Dag 4: Son Kul

Dag 5: Son Kul - Bokonbaeva

Dag 6: Bokonbaeva - Dzhety Oguz via Skazka

Dag 7: Dzhety Oguz - Karakol

Dag 8: Karakol / Altyn Arashan

Dag 9: Karakol - Karkara vallei

Dag 10: Karkara - Charyn Canyon - Saty

Dag 11: Saty / Kol Sai

Dag 12: Kol Sai - Almaty

Dag 13: Almaty

Dag 14: Vertrek Almaty

Sfeerafbeelding kirgizstan en kazachstan reis

Kort reisplan & reisbeschrijving

Kies een dag

Aankomst Bishkek

bishkek kirgizie 2

Bij aankomst op de luchthaven van Bishkek, vaak ’s nachts, wordt u verwelkomd door een vertegenwoordiger van ons lokaal agentschap en naar uw centraal gelegen hotel gebracht. De Kirgizische hoofdstad staat bekend om het vele groen en de sfeervolle stadsparken. Twee van de meest interessante parken bevinden zich in het hart van de stad: Panfilovpark en Dubovypark.

Deze typische stadsparken zijn geliefd bij zowel locals als bezoekers. Kinderen spelen er, verliefde stelletjes flaneren, kantoorpersoneel geniet van de lunchpauze, bewoners zoeken verkoeling in de schaduw, en bruidsparen laten zich fotograferen. Het Panfilovpark kenmerkt zich door kermisattracties, terwijl het Dubovypark wordt verfraaid met indrukwekkende beeldhouwwerken. Beide parken zijn gesticht door de botanicus Aleksei Fetisov (1842-1894), die verantwoordelijk is voor het groene karakter van de stad.

Een opvallend overblijfsel van het Russische verleden is de blauwwitte Russisch-Orthodoxe kerk op Jibek Jolu, een prachtig voorbeeld van traditionele architectuur. Voor liefhebbers van kunst is een bezoek aan het Museum van Beeldende Kunsten een aanrader. Het museum herbergt replica’s van Griekse, Romeinse en Egyptische beelden, tapijten en wandkleden, maar het meest indrukwekkend is de afdeling met schilderijen.

Tot slot mag een bezoek aan de Osh bazaar, de grootste markt van Kirgië, niet ontbreken. Hier kunt u het dagelijkse leven van de Kirgizische bevolking van dichtbij ervaren en genieten van de kleurrijke kraampjes vol lokale producten.

Bishkek

ala archa kirgizie

U kunt de stad verder op eigen gelegenheid verkennen of een excursie maken naar het Ala Archa natuurpark in de omgeving van Bishkek. Twee musea in de stad zijn typische overblijfselen van het Sovjetverleden. Op dit moment is het staatshistorische museum in het in 1927 gestichte Leninmuseum i.v.m. renovatie gesloten. Het andere is het Frunzemuseum. De Kirgiezen hebben dit museum, gewijd aan een beroemde Russische generaal, vooralsnog in ere gehouden.

Michael Frunze was een militair die louter successen kende. In 1917 leidde hij de bestorming van het Kremlin, vervolgens veroverde hij Buchara en Khiva en wist hij de basmatsji te verdrijven. Zijn succes vormde echter een bedreiging voor Stalin en in 1925 is hij onder mysterieuze omstandigheden overleden. Het museum is gebouwd rond het huis waar Frunze in 1885 werd geboren. De collectie bestaat vooral uit sovjetpropaganda, het meeste direct of indirect ter ere van Michael Frunze.

Wilt u de benen strekken, maak dan een mooie wandeling naar een van de mooie valleien op ongeveer een uur rijden van de hoofdstad: Ala Archa of Alameddin. U maakt dan per auto en chauffeur een korte trip naar een prachtige bergvallei, op zo'n 40 kilometer buiten Bishkek, waar u een mooie wandeling kunt maken.

Bishkek - Son Kul / via Suusamyr

son kul kyrgyzstan 2

Een lange, maar mooie reisdag brengt u naar het 3016 meter hoge Son Kulmeer. De route voert u over de bijna 3600 meter hoge Ashuu pas door de Suusamyr vallei naar het plaatsje Kizil Oi. Onderweg zult u in de zomermaanden verschillende nomadenfamilies met hun yurts en kuddes zien. Overal wordt de nationale drank kumis (paardenmelk) verkocht.

Het Son Kulmeer, het op één na grootste meer van het land, is ook een favoriete plek voor nomaden om hun yurts neer te zetten. Er zijn veel kudden schapen, geiten, paarden en yaks. Het grote, met vis gevulde meer is echter niet geschikt om in te zwemmen en is moeilijk benaderbaar, omdat de omgeving vrij moerassig is.

Son Kul is een ideale plek om het leven van nomaden gade te slaan, te wandelen of misschien zelfs een paard te huren. U verblijft hier in een mooi opgezet yurtenkamp aan de rand van het meer met een prachtig uitzicht. U beschikt over één yurt voor twee personen. De verder eenvoudige toiletten en douches deelt u met andere reizigers.

Son Kul

son kul kirgizie 2

Een vrije dag aan het prachtige Son Kul meer. Geniet van de mooie natuur met het meer, de groene graslanden en de besneeuwde bergpieken. Maak een wandeling langs de yurts, waar u zeker uitgenodigd zal worden om even binnen te kijken. U ontkomt er dan niet aan om een kopje kumis mee te drinken. Deze gefermenteerde paardenmelk is de nationale drank van het land.

Sommige yurts zijn ware openluchtmusea, bekleed met prachtige vilten tapijten. Begonnen als bedekking tegen de koude, zijn deze tapijten uitgegroeid tot de decoratieve kunst der nomaden. Elke Kirgizische moeder moet zelf een tapijt kunnen maken. Deze tapijten, de eenvoudige alay kiyiz en de meer bewerkelijke shyrdak, worden vaak 's zomers in de dzailoo (de alpenwei) gemaakt.

Eerst moet er vilt gemaakt worden, dat ook gebruikt wordt voor de yurts en voor de alkalpak, het traditionele witte hoofddeksel van de Kirgies. Vilt wordt gemaakt door wol tot kleine flodders te slaan, dit in dikke lagen uit te leggen, op te rollen, in heet water te drenken en weer heen en weer te rollen tot het vilt is. Vervolgens wordt het vilt geverfd en worden er diverse patronen naast elkaar gelegd, die weer in elkaar gedrukt en heen en weer gerold worden tot het een tapijt is.

Deze tapijten hebben karakteristieke motieven, zoals de steile hoorns van wilde bergschapen en steenbokken. Een tapijt wordt meestal door een aantal vrouwen gezamenlijk gemaakt, waarbij de vrouw van wie het tapijt is, voor eten en drinken zorgt.

Son Kul - Bokonbaeva

adelaarsjager bokonbaeva kirgizstan

U rijdt naar de zuidkant van het Issyk Kul meer, naar het plaatsje Bokonbaeva, een uur of zes rijden. Hier overnacht u in een homestay. Het huis staat in een mooie boomgaard. Bij mooi weer is Bokonbaeva een ideale plek om eens een lekkere duik te nemen in het meer.

In de omgeving wonen diverse ‘eagle hunters’, een traditioneel, doch uitstervend beroep in Kirgizië. Deze mannen trekken er met hun koningsadelaars op uit om te jagen op klein wild. Het is een spectaculair gezicht om deze getrainde vogels door de lucht te zien vliegen en zich plotsklaps op hun prooi te storten. Het is mogelijk om zo'n jachtshow met de adelaren bij te boeken.

Bokonbaeva - Dzhety Oguz via Skazka

7 dimsum kirgizstan djeti oguz 3

Vandaag wordt u naar Jety Oguz gebracht, gelegen zo'n 30 kilometer ten westen van Karakol

Onderweg bezoekt u de Skazka Canyon, een indrukwekkend geologisch natuurfenomeen met door zoutkristallen geërodeerde rotsen. Bij het juiste licht wandelt u door de zogenaamde Regenboogbergen, met op de achtergrond het blauwe water van het Issyk Kul-meer en de witte pieken van het Tien Shan-gebergte. Niet voor niets staat dit ook bekend als de Fairy Tail Mountains.

Bij Dzety Oguz, in een canyon staan zeven karakteristieke rode rotsen. De overlevering leert dat dit ooit zeven stieren waren, die door de goden in steen zijn veranderd. Zo konden ze de rondtrekkende nomaden niet meer lastigvallen.

Achter een sanatorium bevindt zich een schitterende vallei, de bloemenvallei, waar men uren kan wandelen. 's Zomers staan hier vele yurts en leven er talloze nomaden. U overnacht er in een yurtkamp (met toiletten en douches). Met een beetje geluk kunnen er paarden gehuurd worden van de nomaden die hier ’s zomers wonen.

Dzhety Oguz - Karakol

5 dimsum kirgizstan rondreis karakol 2

U reist verder naar het nabijgelegen Karakol. In 1869 werd hier door de Russen een fort gebouwd, dat in 1888 de naam Przhevalsk kreeg, naar de beroemde geograaf, zoöloog, botanicus en ontdekkingsreiziger Przhevalsky (1839-88). Na vele expedities in Oost-Turkestan, Tibet, Mongolië en Siberië overleed hij hier in 1888 aan tyfus. Bij ons is hij vooral bekend door de naar hem genoemde Przhevalskypaarden. Iets buiten de stad liggen een aan hem gewijd Przhevalskypark en museum.

Rondom de Drieëenheidskathedraal staan tientallen Russische huisjes langs met populieren begroeide lanen. De kathedraal zelf is gebouwd in 1895 op een plek waar de eerste kerkdiensten in een yurt werden gehouden. In de jaren dertig werd de kathedraal omgevormd tot een clubhuis, maar inmiddels is ze weer in ere hersteld. Iets noordelijk van de kerk ligt het oude centrum van Karakol met een aantal winkels en een minibazaar.

Een van de merkwaardigste gebouwen is zonder meer de Dunganmoskee. De Dunganen zijn uit China afkomstige moslims, die hier eind vorige eeuw naartoe zijn gevlucht. Nog steeds wonen er enkele honderden Dunganen in Karakol. De moskee, die meer op een boeddhistische tempel lijkt, is gebouwd tussen 1907 en 1910 zonder ook maar een spijker te gebruiken.

In het regionaal museum kunt u, indien het geopend is, oude foto's, Kirgizische kunst en Scythische opgravingen bewonderen. De bazaar van Karakol komt vooral op zondag tot leven, maar is ook op andere dagen een bezoekje waard. De universiteit van Karakol is vernoemd naar Kasym Tynystanov, een van de eerste linguïsten en een befaamd dichter en schrijver. Hij staat ook op het briefje van 10 som afgebeeld.

Karakol / Altyn Arashan

img 5741

Tijd om weer de bergen in te gaan. U maakt een uitstapje naar de mooie Altyn Arashan vallei in het gebergte nabij Karakol. Met een oude sovjet legertruck wordt u over een hobbelige bergweg naar deze groene bergvallei gebracht. U kunt hier heerlijk wandelen en tenslotte bijkomen in een van de warmwaterbronnen.

Einde middag keert u weer terug in Karakol.

Karakol - Karkara vallei

kirgistan karkara vallei

U gaat vandaag richting Kazachstan. Dat doet u via de mooie Karkara vallei, een prachtig gebied en een favoriete plek voor nomaden om hun tent op te slaan. Deze vallei is tevens het startpunt voor trektochten en helikoptertochten naar de bergtoppen van de Tien Shan, waaronder Kan Tengri, Piek Pobeda en de Inylcheck-gletsjer.
U slaapt hier in een comfortabel yurtkamp en kunt 's middags een einde de vallei in wandelen.

Karkara - Charyn Canyon - Saty

rondreis op maat kazachstan charyn canyon dimsum reizen

Bij Kegen passeert u de grens naar Kazachstan. Vervolgens rijdt u naar een van de hoogtepunten van een reis door Kazachstan, een bezoek aan de Kazachse Grand Canyon, de Charyn Canyon. Deze canyon is zo'n 150 kilometer lang en op sommige plekken 300 meter diep. Het interessantste gebied is de zogenaamde Valley of Castles, vol indrukwekkende geërodeerde rotsformaties.

Vervolgens rijdt u door naar het dorpje Saty waar overnacht wordt.

Saty / Kol Sai

Saty-Kol-Sai-Kayindi-lakes-kazachstan

Vanuit Saty kunt u de bergmeren van Kol Sai en Kayindy bezoeken. Het eerste Kol Sai meer ligt op 1800 meter. U kunt desgewenst doorwandelen naar het tweede Kol Sai meer, maar dat is een pittige wandeling van 14 kilometer.

Op het Kayindy meer (40 kilometer rijden van Saty) kunt u een boottochtje maken. Het meer is beroemd vanwege de boomstammen die uit het meer omhoog rijzen.

Kol Sai - Almaty

almaty kazachstan rondreis dimsum reizen

U reist naar de voormalige hoofdstad van Kazachstan. Officieel is Astana nu de nieuwe hoofdstad, maar Almaty blijft het kloppende hart van het land. De stad is prachtig gelegen aan de rand van het Tien Shan gebergte. Het is een groene stad, met veel parken.

Wandel eens door de stad en bezoek het Panfilovtzev Park (gebouwd in 1975 om de 30-jarige overwinning van het Sovjetvolk in de Grote Patriottische Oorlog te herdenken, oftewel de overwinning op de Duitsers in de Tweede Wereldoorlog). Vlak hierbij staat de beroemdste kathedraal van het land, de Zenkov Kathedraal. Of breng een bezoek aan het Museum van muziekinstrumenten en de Centrale Moskee.

Almaty

ala war memorial panfilov park 2

Een laatste dag op deze reis. Verken Almaty verder of maak een uitstapje naar Shimbulak. Dit was niet alleen ooit de trainingsbasis van het Sovjet olympische team voor de winterspelen, maar ook de plek waar de bij ons o zo beroemde Medeo schaatsbaan is gelegen. Dit was ooit de snelste schaatsbaan ter wereld en is nog steeds de hoogst gelegen schaatsbaan ter wereld.

Vertrek Almaty

U verlaat Almaty en keert weer huiswaarts.

Decoratieve vliegtuigafbeelding

De Reisroute op de Kaart van Kazachstan

Onze keuze uit hotels in Kazachstan

Onze Dimsum Kazachstan reisspecialist kiest fijne liefst karakteristieke hotels uit voor u. Wilt u meer comfort of een verblijf op een écht onvergetelijke locatie? Kijk dan naar onze extra comfortabele opties.

    • Kirgizstan, Bishkek, My Hotel

      Nieuw hotel voorzien van een aantal standaard kamers. De kamers zijn sfeervol ingericht en voorzien van TV, koelkastje, kluis, WiFi en douche en toilet. Hotel ligt op n half uurtje lopen van het centrale Ala Too plein. Ook mogelijk om bussen richting centrum te nemen.

      Inbegrepen bij uw rondreis

    • Kirgizstan, Bishkek, B-hotel

      Centraal gelegen hotel in Bishkek, het centrum ligt op loopafstand. De kamers zijn ruim, modern en beschikt over airconditioning. Ook de badkamer is modern. Het hotel heeft verder een leuk buitenterras waar u heerlijk een kopje koffie in de zon kunt drinken.

      Inbegrepen bij uw rondreis

    • Kirgizstan, Son Kul, yurtkamp

      Schitterend gelegen yurtkamp met comfortabele yurts, sanitaire voorzieningen en een restaurant waar heerlijke maaltijden geserveerd worden.

      Inbegrepen bij uw rondreis

    • Kirgizstan, CBT guesthouse

      Overal in Kirgizstan zijn er homestays in het kader van het Community Based Tourism project (CBT), Door hier te overnachten, ondersteunt u de lokale bevolking en leert u het dagelijks leven van de Kirgiezen van nabij. U wordt hartelijk welkom geheten bij de mensen thuis. Er worden gewone lokale maaltijden voor u klaar gemaakt. De overnachtingen varieren van eenvoudig tot gewoon goed. Het verblijf kan heel kleinschalig zijn tot enkele beschikbare kamers. De sfeer is bijzonder en de ervaring is onvergetelijk.Er zijn cbt's beschikbaar in plaatsen als Kizil oy, Bokonbaeva, Karakol, Tamga, Kochkor

      Inbegrepen bij uw rondreis

    • Kirgizstan, Karakol, Matsunoki Hotel

      Gezellig pension met uitzicht op de bergen in Karakol. Gelegen op een steenworp afstand van het centrum. Het pension wordt gerund door een Japans-Kirgizisch stel en de invloeden hiervan zijn te zien in de minimalistische inrichting in Japanse stijl. In de kamers wordt gebruik gemaakt van een houteninterieur en grote ramen voor veel natuurlijk licht.

      Inbegrepen bij uw rondreis

    • Kirgizstan, Karkara, yurtkamp

      Dit is een van de meest comfortabele yurtkamps in Kirgizstan. De yurt met comfortabele bedden heeft nl een eigen badkamer yurt, zodat u beschikt over eigen sanitair inclusief warme douche. Er is een algemene eettent waar 3x daags maaltijden worden geserveerd. De omgeving leent zich voor mooie wandelingen. Er bestaan mogelijkheden om een paardrijtocht te maken of te gaan mountain biken.

      Inbegrepen bij uw rondreis

    • Kazachstan, Charyn Canyon, Eco Park

      U overnacht in een eenvoudige homestay. ‘s Avonds wordt een maaltijd voor u bereidt.

      Inbegrepen bij uw rondreis

    • Kazachstan, Almaty, Kazzhol Park

      Hotel Kazzhol Park is een elegant en modern hotel gelegen in het hart van Almaty, direct aan het schilderachtige Kazzhol Park. Dit hotel biedt een unieke combinatie van luxe en comfort, met stijlvolle kamers en suites die zijn uitgerust met moderne voorzieningen en een prachtig uitzicht op het park en de omliggende bergen.

      Inbegrepen bij uw rondreis

      • Kazachstan, Kol Sai, Grand Kolsai

        Grand Kolsai is een betoverend hotel gelegen in de ongerepte natuur van Kol Sai, Kazachstan, vlakbij de beroemde Kolsai-meren. Dit charmante hotel biedt een authentieke ervaring voor natuurliefhebbers en avonturiers die de schoonheid van het Tian Shan-gebergte willen ontdekken. De kamers zijn warm en gastvrij ingericht, met rustieke elementen die passen bij de natuurlijke omgeving. Gasten kunnen genieten van lokale gerechten in het restaurant, dat uitkijkt op het adembenemende landschap van bergen en bossen. Het hotel biedt diverse buitenactiviteiten, zoals wandelen, paardrijden en boottochten op de meren, zodat gasten de prachtige omgeving optimaal kunnen verkennen. Grand Kolsai is de perfecte uitvalsbasis voor wie op zoek is naar een serene en authentieke ervaring te midden van de adembenemende natuur van Kazachstan.

        + €22 per persoon per nacht

      Excursies in Kazachstan

      Deze optionele excursies zijn met zorg door onze reisspecialisten uitgekozen om nog meer beleving aan uw reis toe te voegen.

      Kirgizstan, Bishkek, Ala Archa

      • €55 per persoon

      Kirgizstan, Bishkek, Ala Archa

      €55 per persoon

      Vanuit de Kirgiese hoofdstad ziet u de besneeuwde pieken van het Tien Shan gebergte al liggen. Op een uurtje rijden (40 kiometer) ligt het Ala Archa Natuurpark, een heerlijk uitstapje vanuit de stad. U kunt er even van de frisse berglucht genieten, lekker wandelen of neem een picknick mee! U bent omringd door pieken van 4000 meter!

      Kirgizstan, Karakol, Altyn Arashan wandelen en warmwaterbronnen

      • €60 per persoon

      Kirgizstan, Karakol, Altyn Arashan wandelen en warmwaterbronnen

      €60 per persoon

      Een heerlijke, ontspannen ervaring is het om te wandelen in de gezonde berglucht van Tien Shan. Groene valleien, klaterende beekjes, naaldwouden en besneeuwde bergpieken,  overal om u heen! En als kers op de taart: beloon uzelf aan het eind van zo'n mooie dagwandeling met een rustmomentje in één van van de warmwaterbronnen aan het eind van de route. Het kan allemaal, in de vallei van Altyn Arashan. De vallei ligt op een uur of twee rijden van Karakol. De weg er naar toe is erg slecht, een ritje met een ouderwetse Sovjet legertruck is de spectaculairste manier om er te komen. Tip: ga ook op zoek naar verborgen warmwaterbronnen, sommige zitten verstopt in rotswanden met uitzicht op de rivier; een unieke ervaring.

      Kirgizstan, Karakol, Oeigoerse lunch

      • €25 per persoon

      Kirgizstan, Karakol, Oeigoerse lunch

      €25 per persoon

      In Kirgizstan wonen niet alleen (uiteraard) Kirgiezen en veel Russen, maar ook Dunganen en Oeigoeren, twee Turkstalige bevolkingsgroepen die ook in China wonen. In Karakol kunt u kennismaken met een Oeigoerse familie, door bij hen een traditionele, Oeigoerse lunch te gebruiken. Samen met de moeder des huizes maakt u laghman, een traditioneel noedelgerecht.

      Kirgizstan, Bokonbaeva, Adelaarsjager

      • €45 per persoon

      Kirgizstan, Bokonbaeva, Adelaarsjager

      €45 per persoon

      Een van de mooiste tradities in Kirgizië is die van de adelaarsjagers. Stoere mannen jagen met koningsadelaars, die ze zelf getraind hebben, op klein wild. Hoewel steeds meer adelaarsjagers verdwijnen, zijn er nog enkele actief. U kunt kennismaken met een adelaarsjager in het dorpje Bokonbaeva. U leert meer over de training, de voeding en krijgt uiteraard een demonstratie van het jagen te zien. U kunt kiezen uit een jacht op een (levend) konijn of een vossenhuid.

      Decoratieve vliegtuigafbeelding

      Bouwstenen

      Heeft uw ruimte voor nog meer beleving? Dan kunt u uw reis naar Kazachstan uitbreiden met de volgende bouwstenen:

      Kazachstan: Almaty

      • 3 dagen
      • vanaf €150 per persoon

      Mangistau Reis Kazachstan

      • 7 dagen
      • vanaf €1495 per persoon

      Kazakhstan, Baikonur

      • 3 dagen
      • vanaf €1095 per persoon

      Reissom

      Kirgizië en Kazachstan Reis

      14 dagen

      Vanaf €2795

      Reissom vanaf € 2795,- per persoon, op basis van twee personen in een tweepersoonskamer.

      Het arrangement is inclusief:

      • accommodatie in Dimsum standaard hotels inclusief ontbijt
      • privé vervoer volgens reisschema
      • benodigde permits
      • diner in yurts en homestays
      • informatiepakket inclusief persoonlijke reis-app   

      Het arrangement is exclusief:

      • internationale vlucht
      • overige niet genoemde maaltijden en drankjes
      • tips en fooien
      • persoonlijke uitgaven
      • entreegelden bezienswaardigheden tenzij anders vermeld
      • optionele bij te boeken excursies (zie tabblad excursies)
      • toeslag (optionele) comfortabele hotels (zie tabblad hotels)

      Offerte aanvragen
      Reisspecialist Anouk

      Heeft u nog vragen over deze reis?

      Onze Kazachstan reisspecialist Anouk maakt uw reis graag 100% op maat

      Decoratieve vliegtuigafbeelding

      Uw rondreis Kazachstan 100% op maat

      Ter inspiratie presenteren wij hier unieke rondreizen, bouwstenen, activiteiten en extra comfortabele hotels. Met onze vijf soorten belevingsactiviteiten wordt uw rondreis Kazachstan gegarandeerd ingericht naar uw smaak.

      Ontvang onze nieuwsbrief

      Uw e-mail adres:

      Cookies en privacy

      De website van Dimsum Reizen maakt gebruik van cookies. Deze cookies onderscheiden we in de categorieën functionele, analytische, advertentie en Social Media Cookies.


      Cookiebeleid Dimsum Reizen
      Privacy policy

      Social media

      Facebook Twitter Instagram Youtube